LeGeND] ~ We Make The Difference

Bine ati venit pe forumul official al clanului [LeGeND].

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

LeGeND] ~ We Make The Difference

Bine ati venit pe forumul official al clanului [LeGeND].

LeGeND] ~ We Make The Difference

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul official al clanului [LeGeND]


    [Regulament]Postare Creeati/Portofoliu

    [LeGeND] GreeN.
    [LeGeND] GreeN.


    Mesaje : 71
    Puncte : 872679
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/06/2016

    [Regulament]Postare Creeati/Portofoliu Empty [Regulament]Postare Creeati/Portofoliu

    Mesaj Scris de [LeGeND] GreeN. Mier Aug 03, 2016 3:24 pm

    1.Orice membru care nu prezintă PSD-ul unei lucrări, unui designer/moderator , la cererea acestuia, portofoliul proprietarului va fi închis .
    2.Orice designer trebuie să aibe portofoliul său .      
    3. Orice membru poate să își facă portofoliu , atât timp cât creațiile acestuia ,nu sunt RIP-uite .
    4.Lucrarile postate nu trebuie sa contina tema religioasa,rasista,obscena (Postarile de genul vor fi sanctionate.)
    5.Aveti voie sa postati de maxim 3 ori pe zi in portofoliu.(Aceasta regula se aplica si celor care isi spun parerea)
    7.Nu aveți voie să faceți încă un topic cu alt portofoliu al dvs.
    8.Nu aveți voie să aveți un limbaj neadecvat , față de lucrările unui membru "jegoase","mi-e scârbă" , etc. Nimeni nu se naște învățat !
    9.Comentariile vor fi in acest fel: intotdeauna va fi o parere despre lucrare, urmata de o sugestie ( exemplu: imi place avatarul ca are acest efect frumos, dar imi placea mai mult daca era de alta culoare) veti primi warn daca nu respectati!
    10.Userii care isi creeaza un portofoliu au obligatia de a posta macar o data la 3 zile, in caz contrar portofoliul ii va fi inchis de catre un designer si redeschis cand userul va cere asta prin pm unui membru al staff-ului care are ACCES la aceasta categorie.(Acest lucru nu se aplica si in cazul Designerilor & Liderilor desginerilor.)
    11.Useri care lasa reply-uri de genu "Frumoase" , "super" etc. Daca nu vor respecta aceasta regula vor lua warn!

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:43 pm